Mgr. Cesneková Zuzana, předsedkyně spolku, členka Rady spolku,
cesnekova@barevnysvetdeti.cz, 731 850 775
Mgr. Tomanová Martina, členka Rady spolku
Bc. Chvátalová Barbora, členka Rady spolku,
chvatalova@barevnysvetdeti.cz, 607 066 800
Mgr. Zápotocká Aneta, odborná garantka/metodička
Mgr. Böhmová Tereza, koordinátorka projektu,
kamos@barevnysvetdeti.cz, 732 857 225
Činčurová Fišerová Veronika, DiS., sociální pracovnice projektu,
fiserova@barevnysvetdeti.cz, 725 945 135
Bc. Chvátalová Barbora, vedoucí Doprovázení pěstounských rodin, klíčová pracovnice,
chvatalova@barevnysvetdeti.cz, 607 066 800
Bc. Nesvatbová Tereza, klíčová pracovnice Doprovázení pěstounských rodin,
nesvatbova@barevnysvetdeti.cz, 722 068 422
Bc. Horáčková Valentýna, klíčová pracovnice Doprovázení pěstounských rodin,
horackova@barevnysvetdeti.cz, 607 094 083
Ing. Řehořková Zuzana, koordinátorka vzdělávacích a podpůrných služeb a koordinátorka studentských praxí,
vzdelavani@barevnysvetdeti.cz, 607 066 799
Bc. Trnková Kateřina, vedoucí projektu, sociální pracovnice,
trnkova@barevnysvetdeti.cz, 725 182 645
Bc. Nesvatbová Tereza, sociální pracovnice,
nesvatbova@barevnysvetdeti.cz, 722 068 422
Bc. Moravcová Kateřina, koordinátorka Programů pro děti,
programyprodeti@barevnysvetdeti.cz, 604 111 180
registrace na Mezioborovou skupinu,
vzdelavani@barevnysvetdeti.cz, 607 066 799
PhDr. Boková Ludmila, lektorka programu Individuální vzdělávání, moderátorka pěstounských kluboven a moderátorka Mezioborové skupiny
Mgr. Štanderová Kateřina, supervizorka asistentů v projektu Kámoš a vedoucích Programů pro děti
Mgr. Kareta Jan, právní poradce
Mgr. Koutníková Klára, psycholožka
Mgr. Krejčová Michala, terapeutka
Mgr. Kynclová Veronika , lektorka Komunitního programu pro děti
Mgr. Louženský Jaromír, lektor Komunitního programu pro děti
Bc. et Bc. Kuchařová Josefína, lektorka Komunitního programu pro děti
Mgr. Salačová Lucie , lektorka Komunitního programu pro dospělé
Ph.D. Smolík Štěpán, moderátor pěstounských kluboven
Mgr. Smrž Josef, psycholog, terapeut
Mgr. Uhlíř Jan, lektor programu Individuální vzdělávání
Mgr. Zákora Cyril , lektor Komunitního programu pro dospělé
Bartošová Natálie, velký Kámoš
Bělohlávková Barbora, velký Kámoš
Ferenc Vít, velký Kámoš
Fišarová Jana, velký Kámoš
Hladíková Marie Ellen, velký Kámoš
Hrdá Lucie, velký Kámoš
Jánská Adriana, velký Kámoš
Kadyrová Renata, velký Kámoš
Kliuieva Sofiia, velký Kámoš
Korábová Sára, velký Kámoš
Křepelová Sára, velký Kámoš
Lövenhöfer Kryštof, velký Kámoš
Moravcová Kateřina, koordinátorka a vedoucí Programů pro děti
Mrosková Tereza, velký Kámoš
Ornst Daniel, velký Kámoš
Pavlíček Martin, vedoucí Programů pro děti
Pejšková Barbora, velký Kámoš
Rubeš Samuel, velký Kámoš
Slavíková Alžběta, velký Kámoš
Sochůrková Lucie, velký Kámoš
Tesárek David Batahi, velký Kámoš
Tlustá Štěpánka, velký Kámoš
Tomášová Anna, velký Kámoš
Veselá Aneta, vedoucí Programů pro děti
Mgr. Husák Robert, web administrátor
Kuncová Blažena, účetní