Jak pomoci

Přispějte finančně na naše aktivity, na podporu dětí a jejich rodin

Jsem firma

Pomáháme dětem i dospělým zvládnout těžké životní situace tak, aby rodina dobře fungovala a děti měly jistotu bezpečného a co nejvíce stabilního zázemí. Naše služby poskytujeme rodinám zdarma. Jsme s nimi v úzkém kontaktu, a rodiny tak dostávají potřebnou pomoc ve chvíli, kdy to nejvíce potřebují.

Proč byste se jako firma měli stát naším dárcem?

Protože vaše podpora změní životy dětí. Protože se postavíte za něco, co má smysl a ukážete vašim zaměstnancům, partnerům, klientům, že nejste lhostejní.

Protože jsme důvěryhodná a respektovaná organizace. Protože spolupráce s námi je zajímavá, kreativní a oboustranně přínosná. Domluvíme se na vaší mediální publicitě a svůj dar si můžete odečíst z daní.

Máme zkušenosti, ale jen s Vaší podporou je dokážeme proměňovat v činy a dlouhodobě je rozvíjet. Podejte pomocnou ruku, stejně jako my ji podáváme ohroženým rodinám!

Svůj dar můžete poukázat přímo na číslo našeho účtu: 2700483284/2010 nebo využít dalších našich finančních nástrojů. Vážíme si jak podpory jednorázové, tak té dlouhodobé – pravidelné. Samozřejmostí je vystavení darovací smlouvy, kterou s Vámi vyřeší přímo naše předsedkyně Mgr. Zuzana Cesneková.

Jsem jednotlivec

I jako jednotlivec můžete velkou mírou přispět na naše aktivity, ať už jednorázovým příspěvkem či pravidelným dárcovstvím.

A to převodem na číslo našeho účtu: 2700483284/2010 nebo využitím dalších našich finančních nástrojů. Samozřejmostí je vystavení darovací smlouvy, kterou s Vámi vyřeší přímo naše předsedkyně Mgr. Zuzana Cesneková.

Podpořit nás můžete také přes tyto nástroje:

Superkámoš

Darujme.cz

GIVT

givt_banner1