Programy pro děti

Pro děti z našich projektů pořádáme půldenní, jednodenní a vícedenní volnočasové programy, a to v průběhu celého školního roku. Vyvrcholením celoroční práce bývá začátkem července uspořádání letního tábora. Smyslem je dopřát dětem nezapomenutelné zážitky a čas strávený v bezpečném a podnětném prostředí. Posilujeme tak v nich zábavným způsobem tvořivost, sociální schopnosti, jejich sebepojetí a týmového ducha.

 

Pro koho jsou určeny

Programy pro děti jsou určeny pro děti z našich 3 projektů: projekt Kámoš, Služby pro pěstouny a Práce s biologickou rodinou; a ve věku 6 – 15 let.

Jaké akce pořádáme

Půldenní a jednodenní VÝLETY

Výlety za přírodou, sportem a zajímavostmi, dobrodružstvím… Každý Výlet je jiný, co je však pro všechny stejné, to je kamarádský duch, hry, poznávání nového a aktivní odpočinek. Na Výletech také navštěvujeme různá zajímavá místa, např. muzea, galerie, interaktivní výstavy, přírodní a historické památky apod.

Celovíkendové VÍKENDOFFKY

Jedná se o zážitkově pedagogický celovíkendový program. S dětmi vyrážíme na celý víkend mimo Prahu a kromě objevování krás naší země, také objevujeme své možnosti a dovednosti, učíme se, jak se správně chovat v určitých situacích, jak spolupracovat, jak mezi sebou komunikovat apod. To vše obvykle v rámci celovíkendové hry.

Letní TÁBOR

Po 7 letech, kdy jsme tábor pořádali výhradně pouze pro děti z projektu Kámoš, jsme se pro letošní školní rok rozhodli tábor otevřít všem dětem z našich projektů. A už se na to moc těšíme!

Co jsme společně zažili

Fotoreportáže z našich předchozích akcí naleznete zde: https://www.barevnysvetdeti.cz/gallery/

Jak se na akci přihlásit a kolik mě to bude stát

Na akce Programů pro děti se můžete hlásit průběžně vždy do určitého data, který je uveden na letáčcích k jednotlivým akcím (k dispozici jsou u Vašich kontaktních osob BSD – např. klíčová pracovnice, sociální pracovnice, koordinátor apod.), případně ve Facebookových událostech. Pro řádné přihlášení na akci je nutné vyplnit přihlášku (opět k dispozici v BSD) a zaplatit účastnický poplatek.

Ceník 

Kontaktní osoba

Pro bližší informace a přihlašování kontaktujte koordinátorku Programů pro děti Radku Maršíčkovou 
telefonicky na číslo 732 857 225 či emailem na p
rogramyprodeti@barevnysvetdeti.cz.

Partneři a podporovatelé