WS: Zveme na lednový workshop!

Milí pěstouni, zveme Vás na workshop "Pojďme se s dětmi bavit o... povinnostech a volném čase, odměnách a trestech"

Lednovým workshopem zahajujeme nový cyklus praktických vzdělávacích seminářů (více o programu se můžete dočíst zde: Skupinové vzdělávání„Pojďme se s dětmi bavit o…“. Jak sám název napovídá, budeme se na jaře zaměřovat na komunikaci, schopnost povídat si s dětmi i o – pro nás (nebo pro ně) mnohdy – nepříjemných tématech.

Na aktuálním workshopu, na který Vás nyní srdečně zveme, se budete moci poradit s naším panem psychologem, Jankem Szutkowskim, jak si s dětmi nastavit hranice, jak je vést k zodpovědnosti za své povinnosti (ať už doma, či ve škole). Jak nastavit jasný systém odměn a trestů. A jak děti vést ke zdravému způsobu trávení volného času.

Workshop se uskuteční ve čtvrtek 14. ledna 2016 od 17:30 do 20:00 (3 vzdělávací hodiny) v prostorách Barevného světa dětí, z. s. na adrese Pod Nuselskými schody 3 na Praze 2 (tramvajová zastávka Nuselské schody, tram č. 11 a č. 13).

V době konání workshopu jsme schopni zajistit také program pro děti (potřebujeme však o tom vědět týden dopředu).

Na workshop se můžete přihlásit skrze svou klíčovou pracovnici, nebo přímo na emailu penkavova@barevnysvetdeti.cz (v tom případě přidejte kromě svého jména i informaci o tom, z jaké jste městské části a kdo Vás doprovází, jaký klíčový pracovník).
Více o systému objednávání a storno podmínkám se můžete dočíst na stránce Skupinové vzdělávání.