WS: Nabídka pro rok 2016

Nabídka praktických vzdělávacích seminářů pro pěstouny na příští rok

Program Skupinového vzdělávání projektu Služby pro pěstouny přichází s nabídkou workshopů a speciálních workshopů pro rok 2016. Pěstouni i jejich klíčoví pracovníci naleznou v nabídce jak osvědčená a oblíbená témata, tak i zcela nová (ta vyplynula ze zpětných vazeb, které naši lektoři celý rok na workshopech sbírali).

Klasické workshopy jsou oproti roku 2015 rozdělené hned do tří tematických cyklů: „Pojďme se s dětmi bavit o…“, „Naše zdraví vs rodinná pohoda?“ a „Já – dítě, rodič, prarodič, sourozenec…“.

I nabídka speciálních workshopů se rozrostla o nová témata. Příkladem za všechny je cyklus speciálních workshopů „O bezpečném internetu“, který připravujeme na duben ve spolupráci s Národním centrem bezpečnějšího internetu, a dopolední speciální workshopy, které chystáme od května 2016.

Veškeré podrobnosti a informace naleznete po rozkliknutí letáků a také v sekci Skupinové vzdělávání. Můžete se také obracet přímo na koordinátorku projektu Služby pro pěstouny Kláru Pěnkavovou na emailu: penkavova@barevnysvetdeti.cz