SWS: letní porce nových témat

Přinášíme Vám nabídku nových speciálních workshopů!

Rozhodli jsme se vyjít vstříc přání některých z Vás a přidat do naší nabídky Skupinového vzdělávaní i dopolední workshopy. Historicky první z nich bude lektorovat Mgr. Martina Vančáková a bude na téma, které se nám letos v nabídce klasických workshopů neobjevilo, a to PĚSTOUNSKÉ DÍTĚ A ŠKOLA.

SWS se uskuteční ve čtvrtek 19. května 2016 od 10:00 do 12:00 (3 vzdělávací hodiny). Objednávat se na něj můžete až do středy 18. 5. skrze své klíčové pracovnice.

Během roku jsem z rozhovorů s Vámi samotnými zaznamenala, že často tápete ve věcech internetu a sociálních sítí; na jednu stranu se bojíte, co by se dětem mohlo na internetu stát, ale na druhou stranu nevíte, jak s nimi na toto téma zavést řeč. Proto jsem se rozhodla oslovit Národní centrum bezpečnějšího internetu a ve spolupráci s jeho lektory jsme připravili 2 speciální workshopy s tématikou bezpečného užívání internetu, sociálních sítí a moderních technologií.

První z nich NÁSTRAHY MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ A MALÉ DĚTI  je určen pro pěstouny, kteří mají v péči děti od 4 do 12 let, a bude se konat v úterý 7. června 2016 od 16:30 do 20:00 (4 vzdělávací hodiny).
Druhý, který nese název NÁSTRAHY MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ A STARŠÍ DĚTI, je pak pro pěstouny s dětmi od 12 do 18 let a bude se konat ve čtvrtek 9. června 2016 od 16:30 do 20:00 (4 vzdělávací hodiny).

Objednávat se můžete až do pátku 3. 6. skrze své klíčové pracovnice (obchodní podmínky Barevného světa dětí jsou zveřejněny na webu organizace).

Naše workshopy jsou určeny jak osobám pečujícím, tak osobám v evidenci a budeme moc rádi za sdílení mezi ně. Pozvánky naleznete v levém pásu.

Na workshopy musí být pěstouni řádně přihlášeni svými sociálními (klíčovými) pracovníky, a to nejpozději v uvedený termín. Registrace na mailu:penkavova@barevnysvetdeti.cz